Suplementy BSN

Posted by – 16 maja 2011

BSN Supplements to znakomita, amerykańska firma, produkująca suplementy diety i odżywki dla najbardziej wymagających sportowców. Firma została stworzona w celu dostarczenia najbardziej  efektywnych odżywek i suplementów przebadanych naukowo, które w sposób idealny wspomogą w rozwoju budowy ciała, wydolności oraz podniosą na wyższy poziom osiągnięcia sportowe osób je stosujących. W Polsce firma zadebiótowała już kilka lat temu i od razu zdobyła wielu zwolenników. Bardzo duża część sportowców po użyciu suplementów firmy BSN nie korzysta już z produktów innych firm. To naprawdę jakość jaką cięzko znależć wśród innych firm zachodnich. Firma BSN w swojej ofercie posiada wiele produktów w tym najbardziej znane, opisane poniżej:

BSN Axis-HT zapewni Ci ponadprzeciętny poziom testosteronu i pokrewne anaboliczno-androgenne potencjatory potrzebne do super szybkiej regeneracji i wzrostu. Axis-HT zawiera zastrzeżoną formułę nowego i rewolucyjnego „2-stopniowego” działania, którego efekty widać już po pierwszej porcji.

BSN CellMass to niekwestionowany król wśród estryfikowanych kreatyn na rynku. Estryfikowana kreatyna jest tak silna i skuteczna, że wielkość, siła mięśni, regeneracja i osiągane wyniki nabierają nowego znaczenia.

BSN Cheaters Relief zawiera przełomowy, 3 stopniowy system modyfikatorów węglowodanów i tłuszczy, które pozawalają „oszukiwać” z jedzeniem Twoich ulubionych rzeczy, jednocześnie sprawiając, że Twoje ciało staje się szczuplejsze.

BSN Endoburn to silny spalacz tłuszczu należący do grupy odżywek silnie wspomagających odchudzanie i redukcję tkanki tłuszczowej. Wspomaga szybką i trwałą stratę zbędnych kilogramów, przyspiesza odchudzanie i redukcję tkanki tłuszczowej.

BSN Epozine-O2 to bardzo silny suplement diety o bogatym składzie substancji pozwalających zwiększyć produkcję tlenku azotu (NO). Odżywka Epozine pomaga również w zwiększeniu wytrzymałości oraz siły mięśni.

BSN Lean Dessert Protein to produkt, który z powodzeniem zastępuje posiłek, hamuje głód, dostarcza najwyższej jakości wolno i szybko wchłanialnych frakcji białkowych, potęguje stan anaboliczny. Produkt przeznaczony szczególnie dla kobiet dbających o sylwetkę.

BSN Nitrix to suplement, który uwolnił prawdziwy potencjał tlenku azotu. Pozbądź się stanu stagnacji zmuszając swoje ciało do przejścia w anaboliczną fazę wzrostu, znacząco powiększ swoją beztłuszczową masę mięśniową, odczuj szalone pompy całego ciała trwające całe dnie!

BSN NO-Xplode jest pierwszym i jedynym na świecie przed treningowym suplementem wywołującym natychmiastowe zwiększenie energii, siły, napompowania, skupienia i uwagi, pozwalającym uzyskiwać lepsze wyniki i trenować intensywniej. Już kilka minut po jego spożyciu, dosłownie poczujesz i zobaczysz jego działanie!

BSN Syntha-6 to odżywka białkowa w skład której wchodzi aż sześć, wysokiej jakości, źródeł białka. Dodano także, ważną dla naszego organizmu, Glutaminę oraz olej MCT, świetne źródło energii. Wszystko to przy zachowaniu świetnego smaki i rozpuszczalności.

BSN Thermonex jest najbardziej zaawansowaną formułą termogenną, jaka pojawiła się na rynku w tym roku, pomagającą pozbyć się zbędnych kilogramów. Jest to naukowo zaprojektowany akcelerator przemiany materii i termogenezy zapewniający niesamowite rezultaty w postaci spalonego tłuszczu, jakich jeszcze nigdy nie doświadczyłeś.

BSN True-Mass jest wysoko jakościową odżywką węglowodanowo-białkową, stworzoną w celu maksymalnego wspierania procesów anabolicznych. Spożywana w trakcie dnia pomaga zapobiegać katabolizmowi związanemu z brakiem pożywienia, zapewnia wysoki poziom energii oraz zmniejsza uczucie głodu.

BSN Volumaize składniki zawarte w suplemencie zapewniają organizmowi dopływ wysokiej jakości „paliwa” przez długi czas. Pomagają w odbudowie zapasów glikogenu, dostarczają zaplecza energetycznego dla procesów i przemian zachodzących w naszym ciele. Odpowiedni dobór składników mieszanki minimalizuje ryzyko odkładania się nadmiaru węglowodanów w postaci zapasowej tkanki tłuszczowej.

Closed